راهنمای رزرو غذا

 راهنمای رزرو غــذا:

    رزرو غذا بصورت سیستم اتوماسیون الکترونیکی انجام می شود به نحوی که دانشجویان می توانند غذای مورد نیاز خود در هفته بعد ،دو هفته بعد و حتی تا سه هفته بعد را رزرو کرده و ویرایش نمایند. امکان رزرو برای هفته جاری (مگردر شرایط خاص) مطلقاً مقدور نبوده و دانشجویان عزیز بایستی حتماً حداکثر تا 72 ساعت قبل تا ساعت12 نسبت به رزرو غذا برای روز ها و هفته های بعد اقدام نمایند.

♦ راهنمای رزرو غذا با دستگاه رزرواسیون

راهنمای استفاده از خدمات پرداخت الکترونیکی تغذیه- دانشگاه هنر اسلامی تبریز

1 – در ابتدا بایستی ارتباط اینترنت بر روی کامپیوتر مورد استفاده برقرار باشد.
2 – با وارد نمودن آدرس   80.191.202.4 وارد  سامانه اینترنتی دانشگاه هنر اسلامی تبریز شوید.
3 – بر روی ورود به سیستم کلیک کرده و کد کاربری و کلمه عبور را وارد نمایید.
4 – بر روی پرداخت الکترونیکی ژتون کلیک کرده وارد سامانه یکپارچه دانشگاهی شوید .
5 – بر روی پرداخت الکترونیکی بانک ملی یا ملت کلیک کرده وارد درگاه پرداخت الکترونیکی  بانک ملی – ملت شده و مبلغ مورد نظر را وارد نموده کلید پرداخت را زده سپس کلید تائید نهایی را فشار دهید.(اطلاعات خواسته شده توسط کلیه کارتهای عضو شتاب پذیرفته می شود و مختص ملی کارت نمی باشد.)
6 – 1 - شماره  16 رقمی موجود  بر روی کارت را وارد نمایید.
6 – 2 - "رمز دوم" رمزي است از طريق دستگاه خودپرداز بانک مربوطه قابل دريافت است که این رمز بایستی کمتر از 5 کاراکتر و بیشتر از 12 کاراکتر نباشد و توسط مشتری تعریف می شود.
6 – 3 -"CVV2" کدي است که 3 يا 4 رقم بوده و برروي کارت يا پشت آن درج مي شود. (در مورد کد 3 رقمی باید به ابتدای آن یک صفر اضافه شود)
6 – 4 - "تاريخ انقضای کارت" در کارتهای جديد الصدور بر روی کارت درج می شود،وليکن اگر کارت شما دارای آن نيست،کافي است تاریخ 10/99 در محل تاریخ انقضا درج شود.
7 – در خاتمه کلید تائید و تائید نهایی را زده و از سیستم خارج شوید.
لازم بذکر است شما به میزان شارژ کارت خود میتوانید غذا رزرو نمایید.قیمت ژتون غـذا یی مطابق مصوبه وزارت علوم به نحو مقتضی به اطلاع شما رسانده می شود.
مدت رزرو غذا برای روزهای بعد 72 ساعت قبل تا ساعت 12 جاریست و در صورت عدم انجام رزرواسیون اداره تغذیه هیچ گونه تعهدی بر ارائه غذای هفته بعد نداشته وبه هیچ عنوان امکان رزو بعد از پایان مهلت رزرواسیون از طریق سیستم وجود ندارد.
در صورت بودن غذای اضافه دانشجویانی که موفق به رزرو غذا نشده اند می توانند بعد از آغاز زمان روز فروش (ساعت روز فروش در اطلاعیه های جداگانه به اطلاع دانشجویان رسانده می شود)بصورت روز فروش به قیمت آزاد همان لحظه رزرو کرده و غذای خود را تحویل بگیرند.

 
 ♦  ساعات توزیع غذا

ناهار
       * ازساعت 12:15 الی  13:45   

     * ازساعت 13:45  الی  14:00  (روز فروش در صورت بودن غذای اضافی)

        شام 
       * از ساعت  17:15   الی   18:40
        * از ساعت  18:40   الی  18:50  (روز فروش در صورت بودن غذای اضافی)
در صورت عدم مراجعه تا ساعت مذکور (ناهار 13:45 و شام 18:40 ) هیچگونه تضمینی برای ارائه سرویس به دانشجویان رزرو شده نخواهد بود 0

 

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35419960-041   دورنگار :3541962-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.