معرفی واحد

معرفی واحد

کارشناس مسئول : جواد شیری


اهم وظایف
♦ نظارت بر خرید و تامین مواد اولیه مورد نیاز
    نظارت بر خریدهای اقلام مصرفی آشپزخانه برای طبخ غذای هفتگی  از جمله روغن ، برنج ،گوشت و مرغ و ...

♦ تنظیم برنامه غذای هفتگی
   متناسب با ماههای سال و فصل امتحانات برنامه هفتگی توزیع غذا تغییر می یابد.

♦ نظارت برعملکرد پیمانکار و پرسنل غذا خوری
    از آنجایی که دانشگاه هنر اسلامی تیریز فاقد آشپزخانه مستقل در داخل دانشگاه می باشد،عملیات طبخ غذا در محلی کاملاً بهداشتی در خارج از دانشگاه انجام می پذیرد که بمنظور حصول اطمینان از رعایت کامل موازین بهداشتی در فرایند طبخ غذا اداره تغــذیه نظارت جدی و تنگاتنگی بر آشپزخانه و پرسنل مشغول در آن دارد.

♦ فعال نگه داشتن سیستم اتوماسیون تغذیه
    جهت صرفه جویی در وقت و انرژی تمامی مراحل رزرو،شارژ و توزیع وعدهای غذایی توسط سیستم اتوماسیون الکترونیکی انجام می پذیرد که به لحاظ حساسیت این امر و به منظور جلوگیری از بروز هر گونه اشکال و ایراد در سیستم ،سیستم اتوماسیون همه روزه مورد بازبینی قرار گرفته و ایرادات احتمالی بلافاصله برطرف می شود.

 

   سلف های غذا خوری
     در حال حاضر دانشگاه هنر اسلامی تبریز دارای چهار رستوران فعال می باشد.

رستوان دانشکده هنرهای کاربردی با گنجایش 360 نفر دارای سالن بزرگ در دو طبقه بصورت مجزا برای خواهران و برادران روزانه بطور میانگین به 600 نفر از دانشجویان ارایه خدمات می نماید.

  رستوران دانشکده معماری و شهر سازی باگنجایش 120 نفر دارای دو سالن غذا خوری بصورت مجزا برای خواهران و برادران که روزانه به بیش از 200 نفر از دانشجویان ،کارکنان و اعضاء هئت علمی ارایه خدمات می نماید.

رستوران اساتید و کارکنان دانشکده هنرهای کاربردی با گنجایش 80  نفر که روزانه به 100  نفر از اساتید و کارکنان ارایه خدمات می نماید.

رستوران آموزشکده فرش هریس واقع در محل آموزشکده فرش هریس که روزانه به 30 نفر از دانشجویان ،کارکنان و اعضاء هئت علمی ارایه خدمات می نماید.

بوفه های دانشجویی

بوفه دانشکده هنرهای کاربردی
   در محل دانشکده هنرهای کاربردی با ظرفیت 40 نفرتوسط بخش خصوصی همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 45/18 عصر بصورت یکسره ارایه خدمات می نماید که درآن انواع تنقـلات و نوشیدنی های گرم(چای و نسکافه)  سرد( نوشابه و دلستر) و ساندویچ سرد و صبحانه با قیمتهای دانشجویی به فروش می رسد.

بوفه دانشکده معماری و شهرسازی
   در محل دانشکده معماری و شهرسازی با ظرفیت 30 نفر توسط بخش خصوصی همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 45/18 عصر بصورت یکسره ارایه خدمات می نماید که درآن انواع تنقـلات و نوشیدنی های گرم(چای و نسکافه) سرد( نوشابه و دلستر) و ساندویچ سرد و صبحانه با قیمتهای دانشجویی به فروش می رسد.

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35419960-041   دورنگار :3541962-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.