راهنمای رزرو غذا

♣ شرح وظایف :

 ♦ نظارت بر خرید و تامین مواد اولیه مورد نیاز
    نظارت بر خریدهای اقلام مصرفی آشپزخانه برای طبخ غذای هفتگی  از جمله روغن ، برنج ،گوشت و مرغ و ...

♦ تنظیم برنامه غذای هفتگی
   متناسب با ماههای سال و فصل امتحانات برنامه هفتگی توزیع غذا تغییر می یابد.

♦ نظارت برعملکرد پیمانکار و پرسنل غذا خوری
    از آنجایی که دانشگاه هنر اسلامی تیریز فاقد آشپزخانه مستقل در داخل دانشگاه می باشد،عملیات طبخ غذا در محلی کاملاً بهداشتی در خارج از دانشگاه انجام می پذیرد که بمنظور حصول اطمینان از رعایت کامل موازین بهداشتی در فرایند طبخ غذا اداره تغــذیه نظارت جدی و تنگاتنگی بر آشپزخانه و پرسنل مشغول در آن دارد.

♦ فعال نگه داشتن سیستم اتوماسیون تغذیه
    جهت صرفه جویی در وقت و انرژی تمامی مراحل رزرو،شارژ و توزیع وعدهای غذایی توسط سیستم اتوماسیون الکترونیکی انجام می پذیرد که به لحاظ حساسیت این امر و به منظور جلوگیری از بروز هر گونه اشکال و ایراد در سیستم ،سیستم اتوماسیون همه روزه مورد بازبینی قرار گرفته و ایرادات احتمالی بلافاصله برطرف می شود.

 رزرو غــذا:

    رزرو غذا بصورت سیستم اتوماسیون الکترونیکی انجام می شود به نحوی که دانشجویان می توانند غذای مورد نیاز خود در هفته بعد ،دو هفته بعد و حتی تا سه هفته بعد را رزرو کرده و ویرایش نمایند. امکان رزرو برای هفته جاری (مگردر شرایط خاص) مطلقاً مقدور نبوده و دانشجویان عزیز بایستی حتماً حداکثر تا 72 ساعت قبل تا ساعت12 نسبت به رزرو غذا برای روز ها و هفته های بعد اقدام نمایند.

♦ راهنمای رزرو غذا با دستگاه رزرواسیون

راهنمای استفاده از خدمات پرداخت الکترونیکی تغذیه- دانشگاه هنر اسلامی تبریز

1 – در ابتدا بایستی ارتباط اینترنت بر روی کامپیوتر مورد استفاده برقرار باشد.
2 – با وارد نمودن آدرس    /80.191.202.4 وارد  سامانه اینترنتی دانشگاه هنر اسلامی تبریز شوید.
3 – بر روی ورود به سیستم کلیک کرده و کد کاربری و کلمه عبور را وارد نمایید.
4 – بر روی پرداخت الکترونیکی ژتون کلیک کرده وارد سامانه یکپارچه دانشگاهی شوید .
5 – بر روی پرداخت الکترونیکی بانک ملی یا ملت کلیک کرده وارد درگاه پرداخت الکترونیکی  بانک ملی – ملت شده و مبلغ مورد نظر را وارد نموده کلید پرداخت را زده سپس کلید تائید نهایی را فشار دهید.(اطلاعات خواسته شده توسط کلیه کارتهای عضو شتاب پذیرفته می شود و مختص ملی کارت نمی باشد.)
6 – 1 - شماره  16 رقمی موجود  بر روی کارت را وارد نمایید.
6 – 2 - "رمز دوم" رمزي است از طريق دستگاه خودپرداز بانک مربوطه قابل دريافت است که این رمز بایستی کمتر از 5 کاراکتر و بیشتر از 12 کاراکتر نباشد و توسط مشتری تعریف می شود.
6 – 3 -"CVV2" کدي است که 3 يا 4 رقم بوده و برروي کارت يا پشت آن درج مي شود. (در مورد کد 3 رقمی باید به ابتدای آن یک صفر اضافه شود)
6 – 4 - "تاريخ انقضای کارت" در کارتهای جديد الصدور بر روی کارت درج می شود،وليکن اگر کارت شما دارای آن نيست،کافي است تاریخ 10/99 در محل تاریخ انقضا درج شود.
7 – در خاتمه کلید تائید و تائید نهایی را زده و از سیستم خارج شوید.
لازم بذکر است شما به میزان شارژ کارت خود میتوانید غذا رزرو نمایید.قیمت ژتون غـذا یی مطابق مصوبه وزارت علوم به نحو مقتضی به اطلاع شما رسانده می شود.
مدت رزرو غذا برای روزهای بعد 72 ساعت قبل تا ساعت 12 جاریست و در صورت عدم انجام رزرواسیون اداره تغذیه هیچ گونه تعهدی بر ارائه غذای هفته بعد نداشته وبه هیچ عنوان امکان رزو بعد از پایان مهلت رزرواسیون از طریق سیستم وجود ندارد.
در صورت بودن غذای اضافه دانشجویانی که موفق به رزرو غذا نشده اند می توانند بعد از آغاز زمان روز فروش (ساعت روز فروش در اطلاعیه های جداگانه به اطلاع دانشجویان رسانده می شود)بصورت روز فروش به قیمت آزاد همان لحظه رزرو کرده و غذای خود را تحویل بگیرند.

 
 ♦  ساعات توزیع غذا

ناهار
       * ازساعت 12:15 الی  13:45   

     * ازساعت 13:45  الی  14:00  (روز فروش در صورت بودن غذای اضافی)

        شام 
       * از ساعت  17:15   الی   18:40
        * از ساعت  18:40   الی  18:50  (روز فروش در صورت بودن غذای اضافی)
در صورت عدم مراجعه تا ساعت مذکور (ناهار 13:45 و شام 18:40 ) هیچگونه تضمینی برای ارائه سرویس به دانشجویان رزرو شده نخواهد بود 0

♦ قیمت غــذا
    قیمت غذا مطابق با بخشنامه های صادره از وزارت علوم و صندوق رفاه دانشجویان اعمال می شود، قیمتهای سال تحصیلی 94-93بشرح ذیل می باشد.
  ♠ رزرو هفتگی هر پرس متناسب با غذا به مبالغ 6000ریال، 8500 ریال و 10000 ریال. 
  ♠ روز فروش هر پرس 22000 ریال.
♠ میهمان به قیمت تمام شده.

جهیزات و امکانات

 ♠  سلف های غذا خوری
     در حال حاضر دانشگاه هنر اسلامی تبریز دارای چهار رستوران فعال می باشد.

♦ رستوان دانشکده هنرهای کاربردی با گنجایش 360 نفر دارای سالن بزرگ در دو طبقه بصورت مجزا برای خواهران و برادران روزانه بطور میانگین به 600 نفر از دانشجویان ارایه خدمات می نماید.

♦  رستوران دانشکده معماری و شهر سازی باگنجایش 120 نفر دارای دو سالن غذا خوری بصورت مجزا برای خواهران و برادران که روزانه به بیش از 200 نفر از دانشجویان ،کارکنان و اعضاء هئت علمی ارایه خدمات می نماید.

♦ رستوران اساتید و کارکنان دانشکده هنرهای کاربردی با گنجایش 80  نفر که روزانه به 100  نفر از اساتید و کارکنان ارایه خدمات می نماید.

♦ رستوران آموزشکده فرش هریس واقع در محل آموزشکده فرش هریس که روزانه به 30 نفر از دانشجویان ،کارکنان و اعضاء هئت علمی ارایه خدمات می نماید.

♠ بوفه های دانشجویی

♦ بوفه دانشکده هنرهای کاربردی
   در محل دانشکده هنرهای کاربردی با ظرفیت 40 نفرتوسط بخش خصوصی همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 45/18 عصر بصورت یکسره ارایه خدمات می نماید که درآن انواع تنقـلات و نوشیدنی های گرم(چای و نسکافه)  سرد( نوشابه و دلستر) و ساندویچ سرد و صبحانه با قیمتهای دانشجویی به فروش می رسد.

♦ بوفه دانشکده معماری و شهرسازی
   در محل دانشکده معماری و شهرسازی با ظرفیت 30 نفر توسط بخش خصوصی همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 45/18 عصر بصورت یکسره ارایه خدمات می نماید که درآن انواع تنقـلات و نوشیدنی های گرم(چای و نسکافه) سرد( نوشابه و دلستر) و ساندویچ سرد و صبحانه با قیمتهای دانشجویی به فروش می رسد.

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35419960-041   دورنگار :3541962-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.